RSS
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Promocje
Przetestuj nasze produkty

Programista / web developer

Oferta praca w INTERmedi@

W związku z rozwojem firmy INTERmedi@
poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA/ WEB DEVELOPER

ZADANIA:
- opieka oraz rozwój stron internetowych i aplikacji opartych o autorski system CMS
- wdrażanie projektów i usług internetowych

WYMAGANIA:
- bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML5, CSS, jQuery
- dobra znajomość środowiska Linux oraz Windows
- znajomość profesjonalnych programów graficznych

Dodatkowe atuty:
- znajomość języka ASP
- znajomość języka PHP
- znajomość Javascript
- doświadczenie zawodowe

OFERUJEMY:
- pracę w znakomitym zespole
- współpracę z doświadczonymi specjalistami
- bardzo dobre warunki pracy
- stałe wynagrodzenie na umowę o pracę lub inną preferowaną formę

Oferty zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

INTERmedi@ Ł.Czekała T.Frąckowiak Spółka Jawna
63-100 Śrem, ul. Modrzewskiego 1a – oferta pracy
lub na adres e-mail: praca@inter.media.pl

W cv prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z pózn. zm.)”. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

ul. Modrzewskiego 1a
63-100 Śrem
e-mail: bok@i.media.pl
tel. 61 22 11 200
      61 28 29 764
Firmy, z którymi współpracujemy
Krajowa Izba Rozliczeniowa
NetArt
Stat24
Payu
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI
x